Home / Liga Národů UEFA Je V Plném Proudu A Francie Získala Své První Vítězství, Když Porazila Belgii 2:0

Skupinová fáze Ligy národů UEFA je v plném proudu. Každý vynikající evropský národní tým vyslal na tento fotbalový svátek nejlepší fotbalisty svého národního týmu. Každý fotbalista nosí tento hrdý reprezentační Levné Dresy Fotbal a vítá každý zápas s očekáváním národního týmu.

Skupinová fáze Ligy národů UEFA dospěla do druhého kola a francouzská reprezentace doma porazila belgickou reprezentaci 2:0. V prvním poločase vstřelil první gól Chuameni ve Fotbalový Dres Francie . Ve druhém poločase vstřelil další gól Dembele. Francouzská reprezentace nakonec porazila Belgii 2:0. Za zmínku stojí, že v prvním utkání ve skupině měly oba týmy rozdílné situace. Francouzská reprezentace hrála doma v prvním utkání ve skupině, ale byla obrácena Itálií 1:3, zatímco Belgie doma porazila Izrael 3:1. V tomto druhém skupinovém zápase šel francouzský národní tým naplno a odvezl Belgii 2:0. Je to podruhé, co se oba týmy střetly v Lize národů UEFA po semifinále v roce 2021. Francie porazila Belgii ve čtyřech zápasech za sebou, což ukazuje, že sílu francouzského národního týmu není radno podceňovat.

Po tomto zápase De Bruyne, hráč belgického národního týmu, v rozhovoru řekl: Přestože je francouzský národní tým silnější než my, někteří naši hráči opravdu nešli naplno, zejména situace v obraně byla velmi špatná. Tváří v tvář jakékoli hře by každý sportovec ve fotbalovém dresu měl jít naplno. To je základní zdravý rozum, který by měl dělat každý profesionální fotbalista. Doufám, že se belgický národní tým dokáže v příštím zápase přeskupit.