Home / Bayer 04 Leverkusen Se Stává Nejsilnějším Týmem Letošní Sezóny

Bayer 04 Leverkusen Se Stává Nejsilnějším Týmem Letošní Sezóny

Sezóna 2023-24 se chýlí ke konci a nejlepším výsledkem letošní sezóny je Bayer 04 Leverkusen v Bundeslize. Bayer 04 Leverkusen je v této sezóně momentálně neporažený, má 37 výher, 5 remíz a 118 vstřelených branek. V prvním kole čtvrtfinále Evropské ligy porazil Bayer 04 Leverkusen West Ham United 2:0 a pokračoval ve své sérii 42 zápasů bez porážky. V současné době si příliš mnoho fanoušků Bundesligy zakoupilo Bayer 04 Leverkusen Dres s předstihem, protože věřili, že tým může vyhrát titul Evropské ligy.

Lidé původně doufali, že uvidí Bayer 04 Leverkusen hrát proti Liverpoolu v Evropské lize. Bohužel Liverpool prohrál 3:0 s Atlantou v prvním kole a jejich schopnost postoupit do finálové čtyřky ještě nebyla určena. Poté, co West Ham United prohrál s Bayerem 04 Leverkusen, hlavní trenér David Moyes nevěřil, jak se tým mohl najednou stát tak silným v jedné sezóně.

West Ham United vyhrál v předchozí sezóně Evropskou ligu a nyní cítí sílu Bayeru 04 Leverkusen. Takže až se znovu vrátí na domácí hřiště West Ham United, porazí své soupeře, když si obléknou Fotbalové Dresy , aby se připravili na zápas? Nyní Bayer 04 Leverkusen skutečně doufá, že bude soutěžit se silnými týmy v Premier League, aby jasně pochopil sílu týmu?