Pavard Přestupuje Do Interu Milán A Vytváří Nový Rekord V Přestupové Ceně Serie A

Evropské letní přestupové období se blíží ke konci a hlavní týmy absolvují poslední sprint o podpisy. Podle zpráv se Inter Milán a Bayern Mnichov dohodly na přestupu Pavarda a francouzský obránce brzy oblékne Inter Milán Fotbalové Dresy . Rozumí se, že celková cena Pavardovy přestupové částky je 32 milionů eur. Překvapivé je, že tato přestupová částka obnoví rekord za jedinou přestupovou částku v Serii A letos v létě. Z ekonomických důvodů se týmy Serie A toto léto obvykle přihlašují formou půjčky nebo bezvízového styku. Přestože Milan po prodeji Tonali utratil 114 milionů eur za podpis 8 nových pomůcek, maximální jednotlivá částka byla pouze 28 milionů eur. Přestupní období se chýlí ke konci a Pavardových 32 milionů eur se stane letos v létě nejvyšší přestupovou částkou v Serii A. Sedmadvacetiletý Pavard je hlavní silou francouzského mistra světa z roku 2018. Za Bayern hrál 4 roky, odehrál 163 zápasů, za tým přispěl 12 góly a 12 asistencemi. Je zřejmé, že Bayern zpočátku nebyl ochoten pustit Pavarda, ale Pavard měl nápad opustit tým velmi brzy. Vždy se toužil ukázat na pozici středního obránce, a proto si vybral Inter Milán, protože taktika Interu Milán umožňuje Parvě hrát požadovanou roli v taktickém systému týmu. Tento přestup je nepochybně důležitým zlomem v Pawarově kariéře, ale je také novým milníkem plným příležitostí a výzev. Paval, který oblékl nový Fotbalové Dresy , se potřebuje v novém prostředí osvědčit a přispět týmu.

Mbappe Dres Už Nějakou Dobu Mě Trápí, že Si

Mbappe Dresy  Už nějakou dobu mě trápí, že si hráči a manažeři myslí, že musí ukázat extrémní verzi svých emocí kvůli návratu, kterého se dočkají, pokud to neudělají.

"V dnešní době se zdá, že fotbalisté musí jít přes vrchol, aby se prezentovali před soudem veřejného mínění, a to musí přestat."

Vzhledem k tomu, že Gomes příštích šest měsíců vynechá, Collymore prozradil, že utrpěl stejné zranění, když hrál za Leicester City v roce 2000.

Nicméně bagatelizoval vážnost Gomesovy zlomeniny-dislokace a mluvil o svém rychlém uzdravení.

"Jeho zlomenina bude pravděpodobně palec nebo dva dlouhá, není to tak hrozné," řekl Collymore.

"Špatnou částí zranění bude skutečnost, že vazy kotníku byly natažené a natržené - budou potřebovat hodně masírovat, aby se přestaly lepit a zajistily, že znovu dorostou, což budou."

"Nechal jsem si nasadit titanovou desku, Fotbalové Dresy Dětské  abych mohl znovu hrát, a dokázal jsem to za šest týdnů a dva dny, na což jsem byl velmi hrdý."

Lukaku Přijímá Romské Pozvání

S blížícím se koncem přestupového období je konečně vidět pokrok ohledně budoucnosti Lukakua. Poté, co Inter Milán a Juventus odstoupily od Lukakuovy přestupové smlouvy, italská média uvedla, že Lukaku je ochoten připojit se k Římu. V současné době obě strany jednaly a předpokládá se, že bude zapůjčen. V nové sezóně Lukaku doufá v návrat do Serie A, ale už nebude oblékat Dresy Inter Milán , ale dres Říma. 30letý belgický útočník je stále nominálně hráčem Chelsea, ale Pochettino výslovně odmítl Lukakuův návrat. Juventus dříve navrhoval vyměnit Vlahovičovu přestupovou metodu s Lukakuem plus přestupovou částku, ale Pochettinův souhlas nebyl schválen. Pochettino nechce utrácet další přestupové poplatky za Lukakua, jen doufá, že ho co nejdříve očistí. Kvůli Lukakuovu platovému problému ale na přestupovém trhu není mnoho týmů ochotných Lukakua podepsat a pro jakýkoli tým je těžké splnit nabídku Chelsea, takže ho Chelsea dala na trh půjček. Lukakuova síla je nezpochybnitelná. Přestože ho v minulé sezóně postihla zranění, pomohl Interu Milán po návratu po zranění k mnoha vítězstvím a pomohl také Interu Milán k úspěšnému postupu do finále Ligy mistrů. Pokud bude Lukaku moci oblékat Fotbalové Dresy AS Řím , určitě to pomůže síle romského týmu výrazně zlepšit. Trenér Říma je Jose Mourinho, který kdysi trénoval Chelsea, ale tento tým sužují finanční problémy a přestupový trh v podstatě hledá volné hráče a půjčky. V každém případě doufám, že tentokrát bude převod mezi Lukaku a Roma úspěšný.

Dětské Fotbalové Dresy Klubů Koscielny Je V Arsenalu Od

Dětské Fotbalové Dresy Klubů  Koscielny je v Arsenalu od roku 2010 a v této sezóně se po 10 měsících kvůli prasklému Achilles dostal zpět do plné kondice.

Třiatřicetiletý hráč má stále rok do konce své současné smlouvy, ale je otevřený nové výzvě – s tureckým Fenerbahce jedním z několika klubů, o kterých se věří, že mají zájem

Fotbalový ředitel Fenerbahce, Damien Comolli, cestoval minulý týden do finále Evropské ligy v Baku kvůli rozhovorům o přestupu, přičemž na programu měl být i záložník Mohamed Elneny.

Návrat do Francie by mohl být pro Koscielného variantou, přičemž ve hře je prý i německý Bayer Leverkusen.

Monreal má mezitím také rok do konce smlouvy poté, co Arsenal využil opci na prodloužení jeho hostování během druhé poloviny minulé sezóny.

Ale vzhledem k tomu, že Emery se chce v příští sezóně vrátit k ploché čtyřce a také se snaží snížit věk svého týmu, Arsenal by byl ochotný nechat Monreal odejít, pokud by přišla přijatelná nabídka.

Dalším hráčem, kterému by mohlo být Fotbalové Dresy Dětské  dovoleno odejít, je Calum Chambers, a to i přes to, že 24letý hráč si užil skvělé období na hostování ve Fulhamu.

Mason Greenwood Nakonec Nedokázal Zůstat V Manchesteru United

Mason Greenwood byl zdržen o dvě sezóny osobními incidenty, než se Manchester United rozhodl ho zříci. Mason Greenwood má potíže znovu obléct Manchester United Dresy a 21letý hráč oznámil, že tým opouští. Mason Greenwood z jedné z nejlepších evropských supernov byl nyní nucen opustit Manchester United. Jako veřejná osobnost má něčí image a chování přímý vliv na profesní dráhu.

Mason Greenwood vyšel z tréninku mládeže Manchesteru United, takže tým se ho zdráhal vzdát. Mason Greenwood nosí tento červený Fotbalové Dresy od svých 6 let. Vzhledem k jeho mimořádnému talentu Manchester United tvrdě pracoval na jeho pečlivé kultivaci. Po 11 letech pečlivé kultivace se Manchester United samozřejmě zdráhá vzdát talentů, jako je tento. Je škoda, že kvůli vážnému bití jeho násilnické přítelkyně byla postava Masona Greenwooda vážně zpochybňována fanoušky Manchesteru United a ze strany vnějšího světa se objevil silný odpor, aby ho v týmu udrželi.

O dva roky později musel Manchester United stále zveřejňovat odchod Masona Greenwooda. I když jsou schopnosti hráče velmi důležité, nelze ztratit základní vlastnosti člověka. Mason Greenwood přímo zničil dobrou kariéru kvůli svým vlastním násilnickým sklonům. Poté, co Mason Greenwood opustí Manchester United, bude i nadále volit fotbal? Mason Greenwood, jehož hodnota se kdysi vyšplhala na 50 milionů eur, je přece jen stále škoda odcházet.

Lionel Messi Může Vyhrát Titul, Jen Když Je šťastný

Lionel Messi se setkal s druhým oblíbeným týmem, šanci poskytl bývalá hvězda Manchesteru United David Beckham. Lionel Messi miluje růžový Fotbalove Dresy a rád podporuje svůj Inter Miami a věří mu. Favoritem Lionela Messiho je argentinská fotbalová reprezentace a nyní má další oblíbený tým, Inter Miami.

Inter Miami byl v minulé sezóně nejspodnějším týmem Major League Soccer a cílem všech hráčů je v nové sezóně postoupit do play off. Inter Miami se změnil přidáním Lionela Messiho, díky němuž byli jeho mladí spoluhráči sebevědomí a vynikající. Zejména brankář Interu Miami udělal mimořádný pokrok a posílil defenzivní sílu týmu. Bez ohledu na to, kolik titulů a individuálních vyznamenání má Lionel Messi v evropském fotbale, potřebuje nový začátek v Major League Soccer. Mnoho fanoušků před sezónou zpochybňovalo sílu Lionela Messiho a spoluhráči, které vedl, se nedali srovnávat se spoluhráči z fotbalové reprezentace Argentiny. Ale Lionel Messi učinil nové spoluhráče soudržnými a společně pracovali na zisku prvního šampionátu v historii týmu. Dresy Messi se stal středem pozornosti hráčů i fanoušků. Je králem zázraků.

Lionel Messi své myšlenky nikdy nevyjadřuje předem, potřebuje je pouze realizovat prostřednictvím akce. Zatímco Inter Miami pokračoval v porážce svých soupeřů, tým nejprve postoupil do play off. Poté Inter Miami úspěšně postoupil do semifinále a nakonec postoupil do finále a získal mistrovský titul. Lionel Messi může vyhrát šampionát, jen když je šťastný, a počet šampionátů v jeho kariéře se zvýšil o jeden. Velkou radost měl majitel Interu Miami David Beckham, který sám sebe překvapil jen chváleným Lionelem Messim.

Harry Kane Touží Vyhrát První Titul V Kariéře S FC Bayern München

Debut Harryho Kanea za FC Bayern Mnichov nebyl dokonalý a tým ztratil své šance na zisk titulu. Letošní letní přestupové období připadalo Harrymu Kaneovi dlouhé a předseda Tottenhamu Hotspur Daniel Levy nakonec s přestupem souhlasil. Harry Kane, více než kterýkoli jiný hráč FC Bayern München, touží vyhrát šampionát a jeho jméno je již na Fotbalove Dresy s číslem 9.

Harrymu Kaneovi chybí titul, protože také třikrát vyhrál Zlatou kopačku Premier League. Mnoho fanoušků zapomíná, že Harry Kane také vyhrál šampionát, což je neoficiální šampionát. Protože obsah zlata v poháru Audi je příliš nízký, fanoušci si nemyslí, že Harry Kane vyhrál šampionát. Harry Kane je pro Tottenham Hotspur tím, čím je Lionel Messi pro FC Barcelona, se vší loajalitou a vášní pro tým. I když Harry Kane opustil Tottenham Hotspur, opustil tým s maximální platovou transferovou poplatkem. Nezapomněl ani na trénink v Tottenhamu Hotspur a neodešel ani jako volný hráč. Harry Kane viděl příliš mnoho možností pro profesionální hráče a všichni vyhráli své příslušné mistrovské vyznamenání. Tentokrát se Harry Kane také rozhodl přejít do nového týmu. Vzal své dítě a těhotnou manželku do FC Bayern München.

Fanoušci FC Bayern München fandili Harrymu Kaneovi, který byl rád, že ho fanoušci Allianz Areny milují. Harry Kane se také podepsal na Dresy FC Bayern Mnichov připravený fanoušky a viděl lásku a respekt fanoušků. Jen debut Harryho Kanea nebyl dokonalý a do hry se zapojil s únavou z cestování. Harry Kane se však kvůli debutu netrefil a nová sezona na něj stále čeká, aby pomohl FC Bayern München vytvořit zázrak.

Podepsat Mason Mount Je Považováno Za špatné Rozhodnutí

Manchester United letos v létě představil tři nové pomůcky a fanoušci Manchesteru United věnovali jejich výkonu v nové sezóně velkou pozornost. V prvním kole Premier League Manchesteru United proti Wolves Manchester United doma těsně porazil Wolves 1:0 a zahájil tak dobrý start do nové sezóny. Do základní sestavy Ten Hag byli vybráni noví asistenti Mount a Onana. Co se týče Mountova výkonu, někteří fanoušci si dokonce myslí, že podepsat bývalého hráče Chelsea bylo špatné rozhodnutí. Mount přišel letos v létě do Manchesteru United a oblékl si legendární Fotbalový Dresy č. 7, ale v této hře byl Mount jako průhledná osoba. Jeho výkon na kurtu není aktivní, zdá se, že nemá motivaci a bojovnost a nedokáže vzbuzovat ani nadšení spoluhráčů a fanoušků. Mount se evidentně ještě nezačlenil do hry a jeho výkon zcela nesplnil očekávání fanoušků od něj. I když po zápase trenér Ten Hag řekl, že Mount udělal to, co jsme od něj očekávali, a hrál ve hře velmi dobrou úroveň. V 70. minutě hry byl ale vystřídán, což stačí k tomu, aby bylo vidět, že Mount v prvním kole sezony moc nepřispěl. Ve skutečnosti jsou Mountovy technologie a průlomové schopnosti nepochybné, ale chybí mu rozhodující rozhodovací pravomoc ve hře. Možná si lidé dávají extra pozor na majitele Dresy Manchester United č. 7. Samozřejmě je to teprve první zápas sezóny a každý hráč potřebuje čas, aby se adaptoval na nové prostředí a tým. Doufám, že Mount může co nejdříve vstoupit do stavu a přinést týmu lepší výkon.

Juventus Dresy Pre Deti Courtois, Který Má Smlouvu

Juventus Dresy Pre Deti  Courtois, který má smlouvu na Stamford Bridge do roku 2019, již dříve řekl, že jeho ¡® srdce ¡¯ je ve španělském hlavním městě, protože jeho rodina tam zůstává po jeho víceletém úvěrovém kouzlu s Atletico Madrid.

A Courtois znovu zopakoval, jak je důležité být blízko svým dětem, i když se svým životem v Londýně nemá žádné problémy.

"Miluji život v Londýně. Madrid a Londýn jsou skvělé," řekl Courtois přes Sport.

„Jediné, že moje děti žijí v Madridu, chtěl bych, aby byly blízko.

"To neznamená, že se vrátím, ale pro mě jsou velmi důležité a udělám něco, abych je viděl víc."

Chelsea získala Courtoise z Genku v roce 2011, ale poslala brankáře na hostování do Atlética na tři sezóny.

I když si chce vyřešit svou budoucnost, 26letý hráč řekl, že se soustředí na mistrovství světa a nebude dělat žádná rozhodnutí o své budoucnosti, dokud nebude rozhodnuto o osudu Belgie v Rusku.

"O tom teď nebudu mluvit. Řekl jsem jen, Fotbalový Dresy Dětské  že všechno uvidím po mistrovství světa," řekl Courtois.

Sergio Ramos Dres Sérii Vyhrál Anglický Hráč Kriketu Mark

Sergio Ramos Dresy  Sérii vyhrál anglický hráč kriketu Mark Ramprakash, zatímco bývalý anglický hráč rugby Matt Dawson skončil na druhém místě. Jako takový skončil Schmeichel na posledním místě mezi třemi zapojenými sportovci.

John Barnes Na řadě byla Liverpoolská a anglická legenda John Barnes, aby se zúčastnil tanečního parketu v sérii 5, která se konala v roce 2007. On a partnerka Nicole Cutler vydrželi o týden déle než Schmeichel, protože byl osmou celebritou, která byla zvolena, i když přežil déle než sportovní moderátorka Gabby Logan.

Barnes stejně jako Schmeichel dvakrát skončil jako nejhorší tanečník, přičemž American Smooth a Foxtrot se ukázaly jako jeho Achillova pata. Jeho celkové skóre 27,1 však bylo výrazně vyšší než u bývalého Rudého ďábla.

Celkovou cenu vyhrál hudebník Alesha Dixon.

Peter Shilton Po dvouleté přestávce bez fotbalisty na výstavě byl v roce 2010 anglický brankář Peter Shilton povolán do 8. série a jeho partnerkou Erin Boag.

Neukázal se však tak schopný na tanečním Fotbalové Dresy Levne  parketu jako mezi tyčemi, protože vydržel pouhé tři týdny před vyřazením a dosáhl v průměru pouhých 20,3 bodu.

Opera V Sydney Se Rozsvítí

V pondělí večer se Opera v Sydney rozsvítila zeleno-žlutě, v barvách Austrálie Reprezentace dresy, na podporu ženského národního fotbalového týmu - který právě vyhrál na Australia Stadium 2:0 proti Dánsku.

Více než 75 000 australských fanoušků divoce jásalo z tribun, když ženská fotbalová reprezentace země podala svůj nejlepší výkon na mistrovství světa a postoupila do čtvrtfinále. Na tribunách bylo málo dánských vlajek a několik dánských hráčů se kvůli prohře rozplakalo. Dánsko začalo utkání dobře, ale Australané byli před šestnáctkou ostřejší a v každém poločase vstřelili branku.

Fotbal není v Austrálii nejoblíbenějším sportem a nejlepší umístění jejich mužského národního týmu je v osmifinále, takže mnoho Australanů bude vkládat naděje do žen v chartreuse fotbalové dresy. Ve čtvrtfinále se střetnou s Francií nebo Marokem. Pokud z tohoto kola vzejdou, vytvoří nový národní rekord.

Manchester City Dává Každému Hráči Možnost Svobodné Volby

Manchester City v podstatě dokončil připojení Joska Gvardiola a Pep Guardiola cítí, že jméno hráče je velmi esteticky příjemné. Letní posily ještě neskončily a mnoho týmů zírá na další vynikající hráče Manchesteru City, takže Pep Guardiola se stále nemůže uklidnit. Poté, co Ousmane Dembélé opustil FC Barcelona, Xavi začal plánovat znovu podepsat BERNARDA SILVA. Po odchodu několika veteránů Manchesteru City si Pep Guardiola nepřeje, aby z týmu nadále odcházeli žádní hráči. Teď jen neví, jakou mentalitu má BERNARDO SILVA.

Manchester City téměř potvrdil příchod Joska Gvardiola a tým to oznámí během následujících 24 hodin. Pep Guardiola uvedl, že spojení Joska Gvardiola nemá vliv na počet vystoupení obránců Kylea Walkera a Aymerica Laporteho. S každým hráčem v Manchester City Dresy bude zacházeno spravedlivě. V Manchesteru City rázně, schopné hráče dokáže trenér ocenit a dále kultivovat.

Fanoušci, kteří sledují Manchester City, vědí, že za posledních deset let se mezi týmem a hráči stalo jen velmi málo nepříjemných věcí. Hráči důvěřují manažerskému systému Manchesteru City a tým také respektuje tvrdou práci každého hráče. Dokud je hráč ochoten oblékat Fotbalové Dresy a zůstat v Manchesteru City, pak tým udělá vše pro to, aby kultivoval jeho růst. Pokud hráč není ochoten zůstat v Manchesteru City, pak tým a hráč také pokojně ukončí smlouvu, aniž by tím zdržovali vzájemnou budoucnost.

Superhvězda Bayernu Mane Se Stěhuje Do Saúdské Arábie, Rijád Získává Posily útočníka

Nedávno tým Bayernu Mnichov oficiálně oznámil, že se týmový útočník Mane oficiálně připojil k týmu Riyadh Victory s přestupovou částkou 34 milionů liber. Tato zpráva přiměla fotbalové fanoušky, aby požehnali tomuto skvělému hráči a zároveň se zaměřili na jeho novou výzvu v saúdské lize. Mane měl sice v dobách Bayernu světlé chvilky, ale úplně nezapadal do týmového systému. To přimělo nejvyšší vedení Bayernu k rozhodnutí převést vysoce placeného hráče, aby provedl úpravy pro novou sezónu týmu. Pro Maneho samotného je vstup do Riyadh Victory Team nepochybně zbrusu novým začátkem. Rozloučí se s Dresy FC Bayern Mnichov Dětské , převlékne se do Dětské Dresy Levně vítězného týmu Rijádu a bude bojovat za nové cíle.

Nejpoutavější je kombinace útočníka Manea a portugalské hvězdy Ronalda. Oba hráči jsou útočníci světové třídy, každý s vynikajícími osobními dovednostmi a schopnostmi skórovat. Jejich kombinace bude pro vítězný tým Rijádu v nové sezoně velkým lákadlem. Míra tichého porozumění a schopnosti spolupráce mezi Manem a Ronaldem se stane tématem, o kterém fanoušci mluví. Taková kombinace útočníků nutně přinese více gólů a vítězství vítěznému týmu v Rijádu, čímž se tým stane konkurenceschopnějším v saúdské lize.

Pro Bayern lze o tomto přestupu také říci, že je to „trojité vítězství“. Předně tým převedl do týmového systému obtížně začlenitelného vysoce placeného hráče, což pomohlo vyřešit problémy se sestavou týmu a finanční tlak. Za druhé, Bayern získal zpět většinu transferových prostředků, což týmu poskytne více možností při hledání nových hráčů na přestupovém trhu. Konečně se Mane může těšit také z lepšího platu a širšího prostoru pro rozvoj. Pro Bayern a Mane osobně je to nový začátek, který přináší více možností a příležitostí do budoucna. Těšme se, že tento mimořádný hráč bude i nadále vytvářet lesk v novém týmu!

Last News

Romelu Lukaku Udává Nejrychlejší Tempo V Kvalifikaci Mistrovství Evropy Se čtyřmi Góly V Zápase

Romelu Lukaku vyrostl v obtížné situaci. Už to není ten tlustý útočník, který není silný v běhu. Ostatně romské jídlo rozhodně není tak kvalitní jako jiné kluby, a tak Romelu Lukaku oficiálně zhubl a stal se z něj kondiční sportovec. Od té doby, co Romelu Lukaku oblékl AS Řím Dresy , postupně ukazuje svou sílu ve hře. V této sezóně může Roma opět postoupit mezi sedm nejlepších v Serii A, včetně společného úsilí Romelua Lukakua a Paula Dybaly.

Původně se předpokládalo, že výkon Belgie bude bez záložníka Kevina De Bruyna a brankáře Thibauta Courtoise velmi špatný. Faktem ale je, že Belgie stále prokazovala houževnatou bojovnost a se svými soupeři neprohrávala snadno. V aktuální kvalifikaci Evropského poháru jsou výsledky Belgie velmi stabilní a na postup do finále si absolutně věří. Romelu Lukaku čeká, až se Kevin De Bruyne vrátí v Dresy Belgie , a nyní musí svým spoluhráčům poskytnout silné schopnosti v nadcházejících zápasech.

V zápase Belgie proti Ázerbájdžánu vstřelil Romelu Lukaku čtyři góly během 20 minut, což byl nejlepší výkon v této kvalifikaci evropského poháru. Romelua Lukakua negativní publicita neporazila, José Mourinho ho dostal zpět na nejvyšší bod kariéry. V současné době je v Serii A Lautaro Martínez první mezi střelci s 12 góly, zatímco Romelu Lukaku je třetí se 6 góly. Romelu Lukaku musí stále tvrdě pracovat, aby dokázal svou hodnotu. V tabulce střelců Serie A musí překonat Lautaro Martínez.

Byla Odhalena Základní Sestava Argentinské Kvalifikace Na Mistrovství Světa

V tento mezinárodní zápasový den se tým Argentiny střetne v předkolech jihoamerického mistrovství světa se dvěma silnými soupeři, Uruguayí a Brazílií. U vysoce konkurenčního argentinského týmu, který je plný talentů, se lidé obávají především toho, kdo oblékne Dresy Argentina Reprezentace a objeví se v základní sestavě. A právě nyní některá argentinská média odhalila startovní listinu argentinského týmu v této hře. Argentina tváří v tvář Uruguayi sestavila v této fázi svou nejsilnější sestavu. Martinez, který má super psychologické kvality a výbornou šetřící schopnost, je stále nepostradatelným hlavním brankářem argentinského týmu. Zadní linie Otamendi, Romero, Molina a Tagliafico se stala nejpevnější obrannou kombinací Argentiny. Ve středu zálohy tvoří De Paul, Enzo a McAllister nejsilnější železný trojúhelník argentinských záložníků. Messi v první linii vede základní sestavu jako duše a jádro týmu. Di Maria a Alvarez, kteří v této sezóně oblékli Fotbalové Dresy Benfica Lisabon , byli společně vybráni do základní sestavy. Za normálních okolností potřebuje Di Maria soupeřit s Gonzalezem o herní pozici, ale protože zápas s Uruguayí bude pravděpodobně posledním domácím zápasem Di Maria za národní tým, začal Di Maria tento zápas, a proto mu tým dal plnou hru. respekt. Konkurenci čeká i Alvarez a Lautaro, pod obrovským tlakem je Lautaro, který neskóroval za národní tým 389 dní, škoda, že se tentokrát neobjevil v základní sestavě proti Uruguayi, pokud může hrát proti Uruguay, Prolomení kletby v uruguayském silném zápase bude velkou pomocí pro jeho budoucí reprezentační kariéru.

Manchester United Prodá Casemiro

Přestupové transakce Manchesteru United, Casemira a saúdského týmu se v poslední době staly ohniskem vášnivých diskusí. Podle zpráv anglických médií Manchester United zvažuje prodej Casemira výměnou za finanční prostředky na přestavbu stadionu Old Trafford. Rozumí se, že brazilskou hvězdu pronásleduje saúdská liga. Dobrá bilance Manchesteru United v minulé sezóně byla neoddělitelná od vynikajícího výkonu Casemira. Poté, co Casemiro oblékl Dresy Manchester United , se rychle stal jádrem střední zálohy týmu. Nejen, že přinesl velkou pomoc defenzivě, ale také přinesl Manchesteru United určité zlepšení v ofenzivě a velkou měrou přispěl k kvalifikaci Manchesteru United do Ligy mistrů a k prvenství v Ligovém poháru. Špatná dosavadní bilance Manchesteru United v této sezóně má hodně společného se zraněními a stavem hráčů. Casemirova forma v této sezóně výrazně klesla a nebyl schopen podávat opravdu dobré výkony, což také způsobilo, že ho fanoušci začali zpochybňovat. Soudě podle věku a fyzické kondice Casemira je nepochybně vhodným prodejním cílem pro Manchester United. Jeho ocenění a úspěchy jsou ty, že je jedním z nejlepších a nejúspěšnějších hráčů na své pozici. Pokud oblékne saúdský Fotbalové Dresy , potká mnoho bývalých spoluhráčů a vydělá si vysoký plat. Pro Casemiro je to také nová výzva. Tato transakce bude mít také hluboký dopad na Manchester United a saúdský tým.

Upoutal Pozornost Juventusu, Milánské Duo I Říma!

Při remíze Monzy 1:1 s Turínem znovu a znovu skórovala italská vycházející hvězda Colpani. Je to již jeho 6. gól v nové sezóně a každý gól je velmi zásadní! Opět je to Colpani, místní italský hráč, který nosí č. 28 Monza Fotbalové Dresy .

V Itálii, která si cení obrany a zaměstnává konzervativní personál, je vzácné vidět útočícího záložníka tak plného inteligence jako Colpani.Mezi aktuálními gólovými statistikami záložníků v pěti hlavních ligách je pouze pod 13 góly Bellinghamu a překonal německá dvojčata Musiala a Wirtz. Jediný, kdo je mu blízký, je Takefusa Kubo z Real Sociedad.

Colpani pochází ze slavného mládežnického tréninku Atlanty. Letos je mu pouhých 24 let. Je velmi pohledný a je miláčkem fotbalu v Itálii. Jeho vynikající výkon v Monze mu také umožnil, aby byl poprvé v nové sezóně vybrán do italského národního týmu. Brzy může nosit Reprezentace Dresy a jít na zelenou louku. V současnosti si na něj dávají pozor Inter Milán, Juventus, Řím a další silné týmy Serie A. .

Sergio Ramos Dres Obránce Realu Madrid Ferland Mendy By

Sergio Ramos Dresy  Obránce Realu Madrid Ferland Mendy by měl být mimo hru tři až čtyři týdny kvůli problémům se stehny, klub potvrdil.

Levému obránci byla diagnostikována svalová léze, která ho udrží na vedlejší koleji v úvodních týdnech nové kampaně La Ligy.

Francouzský reprezentant Mendy, který v červnu přestoupil za velké peníze do Santiaga Bernabeua z Ligue 1 týmu Lyon, pravděpodobně vynechá první zápas svého týmu proti Celtě Vigo.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu? V mládežnických systémech Paris Saint-Germain i Le Havre prošel v roce 2015 skokem do fotbalového prvního týmu, než v roce 2017 podepsal pětiletou smlouvu s Lyonem.

Během dvou sezón v klubu odehrál více než 75 zápasů, přičemž jeho forma v kampaních 2017-18 a 2018-19 mu vynesla výběr do týmu roku v divizi.

Doposud se objevil v obou předsezónních Fotbalové Dresy Levne  utkáních Madridského Mezinárodního poháru mistrů, jako náhradník při jejich porážce s Bayernem Mnichov a na začátku jejich vítězství v penaltovém rozstřelu proti Arsenalu.

Těch 100 Milionů Je Dobře Vynaložených!

Bayern doma porazil Galatasaray 2:1 a postoupil mezi 16 nejlepších vítězstvím ve 4 zápasech. Tato hra byla napínavá. Bayern nedokázal skórovat, dokud Kane v 80. minutě neprolomil patovou situaci a během 6 minut dvakrát skóroval, aby zpečetil vítězství.

Na konci hry byl Kane bezpochyby nejzářivějším hráčem hry. Fanoušci viděli Kaneův výkon od příchodu do Bayernu, když v 15 zápasech vstřelil 19 gólů! Dá se nazvat nejděsivějším strojem na efektivitu ve fotbale této sezóny! Fanoušci si musí povzdechnout: Těchto 100 milionů je dobře utracených! Kdo může říct ne takovému hráči? Samozřejmě si kupte nového Kanea Fotbalové Dresy , abyste ho podpořili!

Ve druhé sezóně poté, co tým opustil Lewandowski, se Bayernu konečně vrátila tradice centra a Kaneův výkon postupně zvyšoval očekávání všech. Pojď, vzdej hold Kaneovi a vlastni toto číslo 9 FC Bayern Mnichov Dresy ! Pro Kanea samozřejmě jeho dobrodružství ještě neskončilo. Chce se zlepšit v němčině. A co je nejdůležitější, chce v Bayernu získat poslední dílek skládačky: první mistrovskou trofej!