Bude Hazardova Budoucnost Hledat Nový Tým Nebo Ukončí Svou Fotbalovou Kariéru?

Hazard na začátku léta ukončil smlouvu s Realem Madrid a stal se volným hráčem. Hazard stále není rozhodnutý o své další zastávce poté, co zahodil svůj klasický bílý Fotbalový Dresy . Soudě ze současné situace je Hazardova budoucnost plná nejistot. Hazard jednou oblékl Fotbalové Dresy Chelsea , aby dovedl tým k působivému rekordu v lize a Lize mistrů. Někdejší jádro Chelsea + lídr však prožilo v Realu Madrid špatné časy. Od té doby, co oblékl Dresy Real Madrid v roce 2019, vstřelil pouze sedm gólů v 76 zápasech španělského giganta. Jeho stav, sužovaný zraněními, se jednou propadl. Jakkoli je to politováníhodné, samotný fotbalový svět nemůže být hladký a hladký. V současné době Hazard stále hledá nový tým. Odmítl pozvání Miami International a doufá, že zůstane u španělského fotbalu. Ale když Hazard stále nemůže určit svou budoucnost, možnost jeho odchodu do důchodu se zvyšuje. Ostatně v dresu Realu Madrid utrpěl příliš mnoho zranění. Pro Hazarda je ukončení fotbalové kariéry velmi těžké rozhodnutí, ale v případě častých zranění je možná ukončení fotbalové kariéry pro Hazarda v současnosti tou nejlepší volbou.

 

Grealishova Alternativní Show

Křídelník Manchesteru City Grealish právě vydal prohlášení s okázalým významem, v němž tvrdil, že Blue Moon přišel o dvě mistrovské trofeje Community Shield za sebou, což ho přimělo k hlubokému zoufalství.

Grealish přišel do Manchesteru City před dvěma lety a dostal číslo 10 fotbalové dresy. Během dvou let v Manchesteru City prožil sedmadvacetiletý anglický křídelník nádherné období plné trofejí. Vyhrál se zbytkem týmu. To je vzácná pocta v celé historii fotbalu.

Ale Grealish chce ukořistit další trofeje. V nové sezóně je prvním cílem Community Shield! Jeho posedlost trofejí, kterou postrádal, je velmi hluboká: velmi, velmi toužím vyhrát Community Shield. alespoň jednou! Jsem tady třetím rokem a už jsem prohrál dvě finále a jsem z toho zoufalý. Grealish se nemůže dočkat, až v Manchester City dresyudělá víc, stejně jako jeho týmoví kolegové.

Stanou Se De Gea A Ronaldo Znovu Spoluhráči?

Poté, co se rozloučil se svou 12letou kariérou v Manchesteru United, nedošlo k žádnému dalšímu pokroku v budoucnosti De Gea. Ve skutečnosti, jako hlavní brankář Manchesteru United v minulé sezóně, byl De Geaův výkon na hřišti stále velmi statečný. Pokud nepotřebujete hledat dlouhodobou smlouvu, při současné síle De Gea je vlastní nový Fotbalový Dresy jednoduchá záležitost. Podle zpráv německých médií trenér Bayernu Tuchel dlouhodobě věnoval pozornost De Geovi a zařídil, aby tým De Gea kontaktoval. Zdá se však, že transakce byla dočasně odložena kvůli platu a nástupním místům týmu. Přestože je De Geaovi 32 let, stále si udržuje velmi dobrý stav. Pro evropský fotbal má stále pozvánky od obřích týmů. Jde jen o to, že De Gea doufá, že získá smlouvu s ročním platem 10 milionů eur po zdanění. Dříve Inter Milán navrhoval nabídku 5 milionů eur po zdanění, proto ji De Gea odmítl. Super vysoká požadovaná cena De Gea vedla k tomu, že žádný tým nepodepsal tohoto španělského brankáře se silnými dovednostmi na brankové čáře, ale bez schopnosti hrát s míčem. Za super vysokou požadovanou cenu De Gea může snad jen saúdská liga umožnit De Geovi, aby měl i nadále vysoký příjem. Je zřejmé, že mezi současnými týmy Saúdské ligy, Riyadh Victory stále hledá nového brankáře. Dostane De Gea šanci obléknout Dresy AI Nassr a znovu se spojit s Ronaldem?

 

Zranění Nemá Vliv Na Následné Hry

Nedávno byl Zaniolův syn vyfotografován s dresy AS Římna jeho druhé narozeniny. Na Tommasových narozeninových fotografiích můžete vidět číslo 2 a jeho jméno vytištěné na zadní straně jeho oblečení.

Ital Zaniolo letos v únoru odešel z Říma do Galatasaray a vztah s romskými fanoušky zkrachoval. Teď to ale vypadá, že jeho syn je stále malým fanouškem Romů.

Za zmínku stojí, že před pár dny měl Zaniolo na sobě fotbalový dres, aby reprezentoval Galatasaray, ale poranil si prst, když během hry jednou spadl na zem. Z herní obrazovky je vidět, že jeho prsty byly v té době ohnuté ven na 90 stupňů a Zaniolo také vypadal, že má velké bolesti. Nyní se ale zdá, že by to nemělo mít velký dopad.

Před Vypršením Smlouvy Je Mbappe Připravený Na To, že Ho Tým Odmítne Pustit Do Hry V Nové Sezóně

Jak se blíží nová sezóna, vztah mezi Mbappém a Paris Saint-Germain je stále napjatější. Podle zdrojů francouzských médií Paris Saint-Germain informoval Mbappeho, že pokud neprodlouží smlouvu nebo nebude souhlasit s odchodem z týmu, může Mbappe v Fotbalový Dresy sedět po celou sezónu pouze na lavičce. A Mbappe k tomu také ukázal tvrdý postoj a je připraven uzavřít příměří na celou sezónu a odhodlaně splnit zbývající roční smlouvu, dokud příští léto volně neodejde. Rozumí se, že Mbappe nevstoupil na předsezónní seznam a byl vyloučen z velkého seznamu pro cestu do Japonska. PSG dalo jasně najevo, že žádný hráč není důležitější než klub. Přestože chce Paříž prodat Mbappeho co nejdříve, v evropském fotbale je o Mbappeho zájem jen velmi málo týmů. V otázce budoucnosti Mbappého je Paříž pasivní stranou. Pokud obnovení smlouvy nebo prodej společnosti Mbappe nemůže být dokončen do konce měsíce, je třeba vyplatit odpovídající mzdy a věrnostní bonusy podle smlouvy. Paříž se stane vtipem světového fotbalu. Prodej Dětské Dresy Paris Saint-Germain bude také velmi ovlivněn. Velká Paříž proto uvedla, že přijímá jakoukoli nabídku od jakéhokoli týmu, který má o Mbappého zájem, včetně saúdské ligy, která se letos v létě zbláznila do podpisů v evropském fotbale. Podle zpráv předložil Rijádský půlměsíc saúdské ligy nabídku ve výši 200 milionů eur. I když mohou podepsat pouze na jeden rok, jsou ochotni podpis dokončit a s takovou nabídkou souhlasila i Paříž. Klíčem k problému je ale Mbappeho osobní vůle. Pokud Mbappe vytrvá, Paříž nebude mít co dělat. Těch 200 milionů eur není pro mladého Mbappeho dostatečně atraktivní. Ostatně Mbappeho plat plus bonusy v nové sezoně a vysoký podpisový poplatek za bezplatný odchod v příštím roce do nového týmu mohou také přesáhnout 200 milionů eur.

 

Manchester City Utratí Za Gvardiola Více Než 100 Milionů Eur

Po několika kolech jednání se Manchester City a Lipsko dohodly na přestupu obránce Joska Gvardiola. Podle zpráv částka transakce přesahuje 100 milionů eur, což vytvoří rekord v nejdražší přestupové částce fotbalového obránce. A samotnému Gvardiolovi se také líbila zpráva, že se chystá nastoupit do Manchesteru City. Zdá se, že mladý chorvatský obránce bude brzy moci oblékat Dresy Manchester City . O síle a potenciálu Gvardiolu nelze pochybovat. Přestože je Gvardiolovi pouhých 21 let, ukázal na hřišti vyspělost a sílu přesahující jeho věk a přitáhl pozornost mnoha velikánů. Během dvou let, kdy hrál za Lipsko, ukázal Gvardiol skvělé obranné schopnosti a nečekané útočné hrozby. Za tým hrál 87krát, přispěl 5 góly a 3 asistencemi a pomohl Lipsku vyhrát dva mistrovské tituly v Německém poháru. Na mistrovství světa v Kataru v loňském roce pomohl Gvardiolův vynikající výkon Chorvatsku proniknout do semifinále a získat třetí místo, což v lidech zanechalo hluboký dojem. Manchester City se proto už před měsícem dohodl s Gvardiolem na osobní dohodě, Lipsko přitom vždy trvalo na přestupové částce až 100 milionů eur. Nyní je tento významný přestupový kontrakt těsně před dokončením a Gvardiol oblékne Fotbalový Dresy Blue Moon a přispěje k obranné síle Manchesteru City. Po připojení Gvardiola bude mít Manchester City super luxusní defenzivní sestavu. Gvardiol také zahájí novou cestu a posune se směrem k vyšším poctám. Fanoušci jsou také plni očekávání jeho příchodu a věří, že v Premier League může zářit i nadále.

 

Romelu Lukaku Cílevědomě Chce Nosit Dres S číslem 9

Loni Juventus utratil 70 milionů eur, aby podepsal Dušana Vlahoviće. Vzdá se tým po pouhém roce připojení? Proslýchá se, že Juventus je ochoten prodat Dušana Vlahoviće výměnou za kapitálové operace, aby získal Romelu Lukaku. Juventus by neměl být tak hloupý, aby se vzdal 23letého mladého hráče za 30letého. Dušan Vlahović v současnosti nosí Juventus Dresy s číslem 9, což je číslo, které chce Romelu Lukaku.

Soudě podle údajů, že Dušan Vlahović loni přestoupil do Juventusu, vstřelil 17 gólů ve 42 zápasech. Taková data nejsou vynikající, ale nejsou tak špatná, jak si představovali. Dušan Vlahović je přeci jen velmi mladý a potřebuje více času na získávání zkušeností. Loni se Romelu Lukaku vrátil do Interu a po ztrátě Fotbalové Dresy s číslem 9 si oblékl číslo 90. Možná se v té době změnila mentalita Romelua Lukakua, zase neměl číslo, které chtěl.

Když se podívám zpět na kariérní zkušenosti Romelua Lukakua, je to protimluv. Romelu Lukaku se připojil k Chelsea a Interu dvakrát a jeho mentalita vůbec netuší, že je loajální k týmu. Nyní Inter dále jedná o přestupu s Chelsea pro Romelua Lukakua, ale když se záležitost blíží, hráč lituje, že se nechce připojit k týmu. Po tomto incidentu je nemožné, aby se Romelu Lukaku znovu vrátil do Interu, kde tedy bude jeho další kariéra?

Jordan Henderson, Zkušený Kapitán, Který Hrál Za Liverpool 12 Let, Tým Opouští

Co se letos stalo s fotbalisty? Všichni vstoupili do Saúdské ligy za vysoké platy. Nedávno také kapitán Liverpoolu Jordan Henderson souhlasil se zapojením do spolupráce Saudi Dammam. Sundá si Fotbalové Dresy s číslem 14 a zvolí odchod. Jordanu Hendersonovi zbývají dva roky smlouvy s Liverpoolem a může se rozhodnout u týmu zůstat. Možná Jordan Henderson ztratí své místo hlavní síly poté, co viděl Liverpool drahé posily Dominika Szoboszlaie a Alexise Mac Allistera.

Místo střídajícího hráče je lepší rozvíjet se v týmu, který může hrát dál. Aktuální přestupová hodnota Jordana Hendersona je 10 milionů eur a Liverpool je stále velmi ochotný ho prodat, aby tento fond získal. Když si vzpomenete na scénu, kdy Jordan Henderson převzal pásku bývalého kapitána Stevena Gerrarda, je to již osm let. Nyní je Gerrard hlavním trenérem spolupráce Saudi Dammam a je ochoten s ním spolupracovat i Jordan Henderson.

Čas letí a Jordan Henderson nosí Liverpool Dresy už 12 let. Během tohoto 12letého období pomohl Jordan Henderson Liverpoolu získat zpět titul Premier League a titul Ligy mistrů, jak si přál. Nyní je na čase, aby si na konci kariéry našel život, který je pro něj vhodnější. Jordan Henderson sledoval, jak dobří spoluhráči odcházejí jeden po druhém, a také velmi dobře znal konec své situace, ale nyní se to stalo o dva roky dříve.

Obousměrný Spěch

Představitelé Milána dnes uspořádali první tiskovou konferenci k nové pomoci Loftus-Cheek od svého vstupu a oficiálně oznámili, že se stane novým vlastníkem fotbalový dresč. 8. Podle zpráv Milan utratil 16 milionů eur, aby podepsal Cheeka z Chelsea.

Když mluvil o volbě čísla dresy AC Milán, Cheek řekl, že ví o důležitosti čísla 8. Důvodem výběru tohoto čísla je dokázat své ambice a slíbit, že Milanovi půjde naplno. A dalším cílem, který si dal, bylo pokusit se co nejlépe vyhrát každý zápas.

Cheekovi je 27 let a pracuje jako záložník. Přišel z tréninku mládeže Chelsea a v současné době má v Německu hodnotu 25 milionů eur. Za Chelsea nastoupil celkem 155krát, zaznamenal 15 branek a 18 asistencí. Za jeho oficiální připojení vyjádřili své přivítání i milánští fanoušci.

Připravte Se Na Novou Sezónu!

10. července se do týmu vrátila skupina hráčů Realu Madrid, aby podstoupila lékařské prohlídky a aktivně se připravovala na novou sezónu. Jako jeden z veteránů týmu Toni · Kroos nedávno všem odhalil své pocity.

Kroos přišel do Realu Madrid z Bayernu Mnichov v roce 2014 a odstartoval neuvěřitelnou kariéru. Většinu svého času v Realu Madrid, který vyhrál tři tituly v La Lize a čtyři v Lize mistrů, nosil číslo 8 fotbalové dresya přiznává, že zisk trofeje předčil jeho očekávání a je spokojený.

Kroos letos prodloužil smlouvu s Realem Madrid na další rok. Kroos řekl, že pokud to jeho tělo dovolí, bude pokračovat, protože musí být upřímný k sobě i fanouškům. 33letý Kroos se stále zajímá o trofeje a fotbal, ale zná odpovědnost jeho a Modriče - nová sezóna, nejen nosit nové Real Madrid dresy, ale také pomáhat mladým lidem a přimět ostatní, aby se cítili bezpečně a pohodlně ve hře. Kdo by nemiloval Kroose?

Manchester United Prodal Kapitána Za 50 Milionů Liber

Další rozpočet Manchester United na přestupové částky musí být dosažen prodejem hráčů a v současné sestavě Manchesteru United je Maguire cíl, který tým může prodat. Manchester United stanovil pro Maguire cenu 50 milionů liber. Na základě Maguireových výkonů v minulé sezóně se však očekává, že přestupový kontrakt ve výši 50 milionů liber bude obtížně dosažitelný. V roce 2019 si Maguire oblékl Manchester United Dresy Komplet a podepsal dlouhodobou smlouvu na 7 let. Do Manchesteru United tehdy přišel z Leicesteru City s přestupovou částkou 80 milionů liber, čímž překonal rekord v nejvyšším přestupu obránce. V roce 2020 Maguire převzal funkci kapitána Manchesteru United a sloužil jako startér v prvních dvou sezónách. A získal si lásku fanoušků svými vynikajícími obrannými schopnostmi a vynikajícími hlavičkovými schopnostmi. Výkony Maguire v posledních sezónách však nebyly ideální. V minulé sezóně odehrál 27 zápasů a nastoupil pouze v 8 zápasech. Dostal celkem 7 žlutých karet a nepřispěl žádným gólem ani asistencí. Také kvůli pokračujícímu pomalému výkonu Maguire úplně ztratil důvěru Ten Hag. S Maguireho výkonem v minulé sezóně mu Ten Hag nemohl dát příliš mnoho příležitostí a pro Maguire bylo těžké prodat za vysokou cenu. Má se za to, že Maguire zahajuje speciální výcvik v Portugalsku. Snaží se vybojovat si místo v Manchesteru United. Nechce přijít o svůj milovaný Fotbalový Dresy Red Devils.

 

Kylian Mbappé čelí Smluvnímu Dilematu V PSG: Zůstaň Nebo Přestup

V pokračující sáze kolem hvězdného útočníka Paris Saint-Germain Kyliana Mbappého dal francouzský mistr jasně najevo, že mu v příštím roce nedovolí odejít zadarmo. Prezident klubu Nasser Al-Khelaifi zdůraznil, že Mbappé musí podepsat novou smlouvu, pokud hodlá v klubu zůstat. Mbappé již dříve zaslal PSG dopis, ve kterém vyjádřil svou neochotu prodloužit jeho současnou smlouvu, která má vypršet v roce 2024.

Navzdory původnímu dopisu Mbappé později objasnil, že konkrétně nepožádal o přestup do Realu Madrid, který ho předtím bez úspěchu pronásledoval. PSG tak stojí před dilematem, protože riskuje, že přijde o návrat významných 180 milionů eur (195,7 milionů dolarů), které utratili za získání Mbappého z AS Monaco v roce 2017, pokud vyprší poslední rok jeho smlouvy.

Mbappého, který byl v posledních pěti sezónách nejlepším střelcem Ligue 1, je nepopiratelný. S nedávným odchodem Lionela Messiho do Interu Miami na bezplatný přestup si klub přeje udržet si svého zbývajícího hvězdného hráče. Mbappé také upřesnil, že podpora francouzského prezidenta Emmanuela Macrona neovlivní jeho kariérní rozhodnutí.

Situace se nyní jeví jako ultimátum pro Mbappého. Prezident PSG, Al-Khelaifi, naznačil, že klub zváží rozchod s ním spíše dříve než později. Zatímco Mbappé má možnost prodloužit smlouvu do roku 2025, Al-Khelaifi dal jasně najevo, že PSG by ho raději převedlo do jiného týmu, aby si zajistilo značnou přestupovou částku, než aby riskovalo, že o něj v příští sezóně přijde zdarma.

Real Madrid se ukazuje jako pravděpodobný nápadník pro Mbappého, vzhledem k jejich historii pronásledování francouzské hvězdy. Každý špičkový klub by však nepochybně zatoužil po Mbappého výjimečných schopnostech na hřišti. Jak se situace vyvíjí, zdá se, že jde o to, kdy, nikoli jestli, dospěje Mbappého působení v PSG k dramatickému konci.

Uprostřed této nejistoty fotbaloví fanoušci nadále projevují svou podporu nošením fotbalových dresů, zejména ikonického PSG Dresy , které má pro fanoušky velký význam. Vášeň a loajalita fanoušků se projevuje popularitou fotbalového zboží, včetně replik dresů. Ať už Mbappé zůstane v PSG, nebo odejde do nového klubu, oddanost fanoušků přetrvá a Fotbalové Dresy se stanou nedílnou součástí sportovní kultury.

 

Srovnání Mezi Mbappem A Haalandem

Mbappe a Haaland začínají éru po Messim a Ronaldovi, ale kdo je mezi nimi lepší? Messi a Ronaldo se vzhledem ke svému věku v podstatě rozloučili s mainstreamovou scénou dnešního fotbalu. Portugalská hvězda odešla v minulé sezóně do Saúdské Arábie, zatímco argentinská superstar oblékla nový růžový Inter Miami fotbalové dresy.

S ohledem na to mohou Mbappe a Haaland, dvě superhvězdy podobného věku, převzít a ovládnout dnešní fotbal na dlouhou dobu. Právě kvůli jejich podobnému věku však jejich kariéra začala ve stejném roce a došlo mezi nimi k mnoha hádkám.

Haaland, který je jasně považován za nejlepšího střelce gólů, nosil během svého debutu v Premier League devátou Manchester City dresy, čímž vytvořil sérii hrozných rekordů a následoval tým k bezprecedentnímu úspěchu. Ale Mbappe je v drtivé pozici, pokud jde o reprezentační pocty, a vyhrál šest ligových titulů pro kluby, ale není pochyb o tom, že Haaland, který přešel do Manchesteru City, by od tohoto cíle neměl být příliš daleko.

Neymar Se Vrátí Do Barcelony

Messi opustil tým, Mbappe odmítl prodloužit smlouvu a rozpadl se i vztah mezi Neymarem a Paris Saint-Germain. V současné době tým aktivně hledá vhodného kupce pro Neymara. Kdysi mocný trojzubec MNM se rozpadl. Podle zpráv se Paris Saint-Germain dohodl s Barcelonou. Neymar znovu oblékne Fotbalové Dresy La Ligy. Když se obě strany dohodnou na platu, dojde k oficiálnímu oznámení. I tato zpráva vzbudila bouřlivé diskuze mezi fanoušky. V roce 2017 Paris Saint-Germain utratil rekordních 220 milionů eur za podpis Neymara. Jen o 6 let později si Neymar znovu oblékne Dresy FC Barcelona v podobě zapůjčení a Paris Saint-Germain stále potřebuje nést většinu Neymarova platu. Tato operace Paris Saint-Germain mátla mnoho fanoušků. Možná se vztah mezi Paris Saint-Germain a Neymarem úplně zhroutil, takže jsou ochotni nést plat a poslat Neymara pryč. Fotbalové superhvězdy, za jejichž podpis Paris Saint-Germain v posledních sezónách utratily spoustu peněz, nepřinesly podstatné změny v týmové bilanci, ale staly se problémem týmu. Pokud jde o sérii problémů, kterým tým aktuálně čelí, bude to mít určitě obrovský dopad na podpisy v nové sezóně. Těším se však na Neymarův návrat do Barcelony a nadále budu vytvářet úžasné chvíle pro fanoušky.

Last News

Romelu Lukaku Udává Nejrychlejší Tempo V Kvalifikaci Mistrovství Evropy Se čtyřmi Góly V Zápase

Romelu Lukaku vyrostl v obtížné situaci. Už to není ten tlustý útočník, který není silný v běhu. Ostatně romské jídlo rozhodně není tak kvalitní jako jiné kluby, a tak Romelu Lukaku oficiálně zhubl a stal se z něj kondiční sportovec. Od té doby, co Romelu Lukaku oblékl AS Řím Dresy , postupně ukazuje svou sílu ve hře. V této sezóně může Roma opět postoupit mezi sedm nejlepších v Serii A, včetně společného úsilí Romelua Lukakua a Paula Dybaly.

Původně se předpokládalo, že výkon Belgie bude bez záložníka Kevina De Bruyna a brankáře Thibauta Courtoise velmi špatný. Faktem ale je, že Belgie stále prokazovala houževnatou bojovnost a se svými soupeři neprohrávala snadno. V aktuální kvalifikaci Evropského poháru jsou výsledky Belgie velmi stabilní a na postup do finále si absolutně věří. Romelu Lukaku čeká, až se Kevin De Bruyne vrátí v Dresy Belgie , a nyní musí svým spoluhráčům poskytnout silné schopnosti v nadcházejících zápasech.

V zápase Belgie proti Ázerbájdžánu vstřelil Romelu Lukaku čtyři góly během 20 minut, což byl nejlepší výkon v této kvalifikaci evropského poháru. Romelua Lukakua negativní publicita neporazila, José Mourinho ho dostal zpět na nejvyšší bod kariéry. V současné době je v Serii A Lautaro Martínez první mezi střelci s 12 góly, zatímco Romelu Lukaku je třetí se 6 góly. Romelu Lukaku musí stále tvrdě pracovat, aby dokázal svou hodnotu. V tabulce střelců Serie A musí překonat Lautaro Martínez.

Byla Odhalena Základní Sestava Argentinské Kvalifikace Na Mistrovství Světa

V tento mezinárodní zápasový den se tým Argentiny střetne v předkolech jihoamerického mistrovství světa se dvěma silnými soupeři, Uruguayí a Brazílií. U vysoce konkurenčního argentinského týmu, který je plný talentů, se lidé obávají především toho, kdo oblékne Dresy Argentina Reprezentace a objeví se v základní sestavě. A právě nyní některá argentinská média odhalila startovní listinu argentinského týmu v této hře. Argentina tváří v tvář Uruguayi sestavila v této fázi svou nejsilnější sestavu. Martinez, který má super psychologické kvality a výbornou šetřící schopnost, je stále nepostradatelným hlavním brankářem argentinského týmu. Zadní linie Otamendi, Romero, Molina a Tagliafico se stala nejpevnější obrannou kombinací Argentiny. Ve středu zálohy tvoří De Paul, Enzo a McAllister nejsilnější železný trojúhelník argentinských záložníků. Messi v první linii vede základní sestavu jako duše a jádro týmu. Di Maria a Alvarez, kteří v této sezóně oblékli Fotbalové Dresy Benfica Lisabon , byli společně vybráni do základní sestavy. Za normálních okolností potřebuje Di Maria soupeřit s Gonzalezem o herní pozici, ale protože zápas s Uruguayí bude pravděpodobně posledním domácím zápasem Di Maria za národní tým, začal Di Maria tento zápas, a proto mu tým dal plnou hru. respekt. Konkurenci čeká i Alvarez a Lautaro, pod obrovským tlakem je Lautaro, který neskóroval za národní tým 389 dní, škoda, že se tentokrát neobjevil v základní sestavě proti Uruguayi, pokud může hrát proti Uruguay, Prolomení kletby v uruguayském silném zápase bude velkou pomocí pro jeho budoucí reprezentační kariéru.

Manchester United Prodá Casemiro

Přestupové transakce Manchesteru United, Casemira a saúdského týmu se v poslední době staly ohniskem vášnivých diskusí. Podle zpráv anglických médií Manchester United zvažuje prodej Casemira výměnou za finanční prostředky na přestavbu stadionu Old Trafford. Rozumí se, že brazilskou hvězdu pronásleduje saúdská liga. Dobrá bilance Manchesteru United v minulé sezóně byla neoddělitelná od vynikajícího výkonu Casemira. Poté, co Casemiro oblékl Dresy Manchester United , se rychle stal jádrem střední zálohy týmu. Nejen, že přinesl velkou pomoc defenzivě, ale také přinesl Manchesteru United určité zlepšení v ofenzivě a velkou měrou přispěl k kvalifikaci Manchesteru United do Ligy mistrů a k prvenství v Ligovém poháru. Špatná dosavadní bilance Manchesteru United v této sezóně má hodně společného se zraněními a stavem hráčů. Casemirova forma v této sezóně výrazně klesla a nebyl schopen podávat opravdu dobré výkony, což také způsobilo, že ho fanoušci začali zpochybňovat. Soudě podle věku a fyzické kondice Casemira je nepochybně vhodným prodejním cílem pro Manchester United. Jeho ocenění a úspěchy jsou ty, že je jedním z nejlepších a nejúspěšnějších hráčů na své pozici. Pokud oblékne saúdský Fotbalové Dresy , potká mnoho bývalých spoluhráčů a vydělá si vysoký plat. Pro Casemiro je to také nová výzva. Tato transakce bude mít také hluboký dopad na Manchester United a saúdský tým.

Upoutal Pozornost Juventusu, Milánské Duo I Říma!

Při remíze Monzy 1:1 s Turínem znovu a znovu skórovala italská vycházející hvězda Colpani. Je to již jeho 6. gól v nové sezóně a každý gól je velmi zásadní! Opět je to Colpani, místní italský hráč, který nosí č. 28 Monza Fotbalové Dresy .

V Itálii, která si cení obrany a zaměstnává konzervativní personál, je vzácné vidět útočícího záložníka tak plného inteligence jako Colpani.Mezi aktuálními gólovými statistikami záložníků v pěti hlavních ligách je pouze pod 13 góly Bellinghamu a překonal německá dvojčata Musiala a Wirtz. Jediný, kdo je mu blízký, je Takefusa Kubo z Real Sociedad.

Colpani pochází ze slavného mládežnického tréninku Atlanty. Letos je mu pouhých 24 let. Je velmi pohledný a je miláčkem fotbalu v Itálii. Jeho vynikající výkon v Monze mu také umožnil, aby byl poprvé v nové sezóně vybrán do italského národního týmu. Brzy může nosit Reprezentace Dresy a jít na zelenou louku. V současnosti si na něj dávají pozor Inter Milán, Juventus, Řím a další silné týmy Serie A. .

Sergio Ramos Dres Obránce Realu Madrid Ferland Mendy By

Sergio Ramos Dresy  Obránce Realu Madrid Ferland Mendy by měl být mimo hru tři až čtyři týdny kvůli problémům se stehny, klub potvrdil.

Levému obránci byla diagnostikována svalová léze, která ho udrží na vedlejší koleji v úvodních týdnech nové kampaně La Ligy.

Francouzský reprezentant Mendy, který v červnu přestoupil za velké peníze do Santiaga Bernabeua z Ligue 1 týmu Lyon, pravděpodobně vynechá první zápas svého týmu proti Celtě Vigo.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu? V mládežnických systémech Paris Saint-Germain i Le Havre prošel v roce 2015 skokem do fotbalového prvního týmu, než v roce 2017 podepsal pětiletou smlouvu s Lyonem.

Během dvou sezón v klubu odehrál více než 75 zápasů, přičemž jeho forma v kampaních 2017-18 a 2018-19 mu vynesla výběr do týmu roku v divizi.

Doposud se objevil v obou předsezónních Fotbalové Dresy Levne  utkáních Madridského Mezinárodního poháru mistrů, jako náhradník při jejich porážce s Bayernem Mnichov a na začátku jejich vítězství v penaltovém rozstřelu proti Arsenalu.

Těch 100 Milionů Je Dobře Vynaložených!

Bayern doma porazil Galatasaray 2:1 a postoupil mezi 16 nejlepších vítězstvím ve 4 zápasech. Tato hra byla napínavá. Bayern nedokázal skórovat, dokud Kane v 80. minutě neprolomil patovou situaci a během 6 minut dvakrát skóroval, aby zpečetil vítězství.

Na konci hry byl Kane bezpochyby nejzářivějším hráčem hry. Fanoušci viděli Kaneův výkon od příchodu do Bayernu, když v 15 zápasech vstřelil 19 gólů! Dá se nazvat nejděsivějším strojem na efektivitu ve fotbale této sezóny! Fanoušci si musí povzdechnout: Těchto 100 milionů je dobře utracených! Kdo může říct ne takovému hráči? Samozřejmě si kupte nového Kanea Fotbalové Dresy , abyste ho podpořili!

Ve druhé sezóně poté, co tým opustil Lewandowski, se Bayernu konečně vrátila tradice centra a Kaneův výkon postupně zvyšoval očekávání všech. Pojď, vzdej hold Kaneovi a vlastni toto číslo 9 FC Bayern Mnichov Dresy ! Pro Kanea samozřejmě jeho dobrodružství ještě neskončilo. Chce se zlepšit v němčině. A co je nejdůležitější, chce v Bayernu získat poslední dílek skládačky: první mistrovskou trofej!